طراحی گرافیکی

 

طراحی مطابق سلیقه شما

طراحی زیبا ، جذاب و خلاقانه

 

ریسپانسیو

 

کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا

در گوشی، تبلت و موبایل

 

سرعت لود بالا

 

سرعت لود مناسب

افزایش سرعت لود کامل سایت 

 

بهینه سازی سئو

 

رعایت اصول سئو در طراحی

استفاده از تکنیک تخصصی سئو

 

ضرورت طراحی وب سایت

(در حوزه کشاورزی)

 

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. چرا ؟!

امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی و دنیای وب یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین مواردی که می تواند بر روی کسب و کار شما تاثیر گذار باشد بدون شک سایت شماست. به همین دلیل امروزه طراحی سایت از اهمیت بسیار زیادی برخورددار است.

وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که طراحی سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در گلخانه یار به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم. و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکارگیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما معتقدیم موارد زیر شیرازه ی یک طراحی سایت بدون نقص در گلخانه یار را رقم می زنند که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

1: طراحی و برنامه نویسی اختصاصی از 0 تا 100 با استفاده از زبان های مختلف طراحی وب و ابزارهای سایت ساز موجود مانند جوملا، وردپرس،OpenCart و… .

2: بهره مندی از کنترل پنل جدید این امکان را می دهد وب سایت به طور مرتب با تکنولوژی های روز و تغییرات جدید بروز رسانی شود.

3: عملیات سئو سایت به طور کامل بدون دریافت هزینه اضافی از همان بدو شروع کار همزمان با طراحی سایت انجام می شوند.

4: استفاده از سرورهای اختصاصی با مشخصات کاملاً بروز جهت میزبانی وب سایت.

 

از کجا شروع کنم؟

🔽 مشاوره اختصاصی طراحی سایت 🔽

قبل از شروع هر کاری گلخانه یار به شما پیشنهاد میکنه یک مشاوره اختصاصی و درجه یک را داشته باشید. هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داره. شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی سایت نیاز به مشاوره دارید تا به واسطه آن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.