نقشه گلخانه

M708
M709
M710
M711

طراحی پلان گلخانه، باغ و ویلا با اتوکد

برای شروع یک پروژه گلخانه به طراحی نقشه نیازمندیم.

با توجه به فراهم شدن بستر طراحی نقشه به صورت مجازی(اینترنتی) و افزایش درخواست مشتریان به این نوع سفارش، همچنین عدم دسترسی راحت به معماران باتجربه در اقصی نقاط کشور، موجب گردید تا شرایط خدمات طراحی نقشه به صورت آنلاین را برای شما عزیزان فراهم آوریم.

با توجه به گسترش سیطره فعالیتها، ما همواره سعی نمودیم، بهترین و باتجربه ترینها را در جمع خود داشته باشیم.

M713

یکی از مهم ترین سوالات مشتریان عزیز، نحوه ارائه خدمات طراحی به صورت مجازی و میزان هزینه خدمات در حوزه طراحی نقشه گلخانه، باغ و ویلا است.

برای ثبت درخواست سفارش طراحی نقشه، ابتدا با یکی از کارشناسان طراح گلخانه یار تماس گرفته و جلسه مشاوره ای به صورت مجازی (رایگان) برگزار می شود.

مشاوره طراحی نقشه: 09147021202

در این جلسه درخصوص تک تک مسائل مربوط به طراحی (نکات فنی) با شما صحبت می شود. اینکه نقشه مناسب شما چگونه است، زیربنای مناسب شما چقدر است و سبک طراحی مورد علاقه شما چیست صحبت و نظر سنجی شده و در یک فرم مخصوص توسط طراح ثبت می شود. جلسه مشاوره در روند طراحی نقش مهمی دارد; بهتر است تمام کسانی که در تصمیم گیری موثرند در این جلسه تلفنی حضور داشته باشند.

بعد از اتمام جلسه و واریز 60% هزینه طراحی، نقشه شما مطابق با درخواست شما در سریع ترین زمان ممکن به صورت یک طرح اولیه، طراحی و ارسال می شود. در صورتی که طرح ارسالی با کلیات درخواست شما مطابقت داشت، نقشه ها با نرم افزار اتوکد ترسیم و مجددا جهت تایید، ارسال می گردد. پروسه ویرایش تا جلب نظر کارفرما ادامه می یابد.

تایید نهایی و ارسال پروژه

بعد از تایید نهایی، و واریز مابقی هزینه طراحی. تمامی فایل های نقشه طراحی شده با نرم افزار اتوکد برای مشتری ارسال می گردد.

در صورت درخواست جداگانه، پلان شما با نرم افزار 3dmax مدل سازی می شود.

تبلیغات (کد C)

محل تبلیغات شما