طراحی سایت کشاورزی

P93

طراحی سایت

طراحی مطابق سلیقه شما

طراحی زیبا ، جذاب و خلاقانه

P92

ریسپانسیو

کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا

  در  گوشی،  تبلت  و  لپ تاپ

P91

سرعت لود بالا

سرعت بالای لود صفحات سایت

افزایش سرعت لود کامل سایت

P90

بهینه سازی سئو

رعایت اصول سئو در طراحی

استفاده از تکنیک تخصصی سئو

طراحی سایت

ضرورت طراحی وب سایت

(در حوزه کشاورزی)

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. چرا ؟!

امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی و دنیای وب یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین مواردی که می تواند بر روی کسب و کار شما تاثیر گذار باشد بدون شک سایت شماست. به همین دلیل امروزه طراحی سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که طراحی سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در گلخانه یار به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم. و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

M453

سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکارگیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما معتقدیم موارد زیر شیرازه ی یک طراحی سایت بدون نقص در گلخانه یار را رقم می زنند که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

1: طراحی و برنامه نویسی اختصاصی از 0 تا 100 با استفاده از زبان های مختلف طراحی وب و ابزارهای سایت ساز موجود مانند: وردپرس، جوملا، OpenCart و… .

2: بهره مندی از کنترل پنل جدید این امکان را می دهد وب سایت به طور مرتب با تکنولوژی های روز و تغییرات جدید بروز رسانی شود.

3: عملیات سئو سایت به طور کامل بدون دریافت هزینه اضافی از همان بدو شروع کار همزمان با طراحی سایت انجام می شوند.

4: استفاده از سرورهای قدرتمند با مشخصات کاملاً بروز جهت میزبانی وب سایت.

از کجا شروع کنم؟

? مشاوره اختصاصی طراحی سایت ?

M452

قبل از شروع هر کاری گلخانه یار به شما پیشنهاد میکنه یک مشاوره اختصاصی و درجه یک را داشته باشید. هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داره. شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی سایت نیاز به مشاوره دارید تا به واسطه آن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

مشاوره:  09147021202

تبلیغات (کد C)

7host